جرم گیری کاشی و سرامیک

یکی از مشکلات زنان خانه دار تمیز کردن رسوب و توده از کاشی سرامیکی و سنگ مرمر سفید در اشپزخانه و خدمات بهداشتی است. اب در لوله ها با داشتن نمک های معدنی در حین ریختن روی سرامیک در طول زمان رسوب می کند. این رسوب باعث ایجاد جرم بر روی کاشی، سرامیک یا هر سطح می‌شود. برای تمیز کردن، ما باید دقت کنیم که جرم در همه انواع کاشی و سرامیک متفاوت است، کاشی های تاریک جرم و رسوب نشان می دهند. به ویژه این نوع رنگ با پاشیدن اب بیشتر قابل مشاهده است.

روش های بسیاری برای تمیز کردن توده کاشی ها و سرامیک وجود دارد، اما برخی از روش هایی که هیچ حساسیت ایجاد نمی کند می تواند به عنوان چند ماده طبیعی مانند جوش شیرین، سرکه، نمک، که هر یک می تواند موثر در تمیز کردن توده رسوب بر روی کاشی، به عنوان مثال، پخت شیرین بیان، که یک جمع کننده جرم طبیعی و عالی است، به قطعات مورد نظر و بعد از ۱۰ دقیقه با یک قلم مو کوچک، بخشی را برای تمیز کردن لکه و شستشو در پایان  کاشی را با یک پارچه خشک شود.

بهترین سرامیک کاشی گیر

زنان Encobano همیشه به دنبال بهترین مواد قوی برای تمیز کردن رسوب اب از سطوح می باشند، جمع کننده جرم کاشی سرامیکی مانند Vaitx Liter دارای انواع مختلفی است که می تواند به نمک دریایی، سرکه انگور، نوشیدنی نرم گازدار، الکل صنعتی و جوش شیرین اشاره شود اما جرم های صنعتی که در ان مواد شیمیایی در بازار استفاده می شود درست است که این نمونه از GRIT اسان تر برای تمیز کردن سطح کاشی است اما به تدریج به ریه ها اسیب می رساند.

توجه داشته باشید که نکاتی که قبل از استفاده از Jurgens برای کیفیت کارتون باید گرفته شود شامل این موارد است: ترکیبی از دو ماده شیمیایی که سم تولید می کنند که باعث استنشاق ان در راه تنفس شما می شود و استفاده از سفید کننده و جمع کردن با یکدیگر نیست. مطمئن شوید که قبل از استفاده از ترمزهای مناسب مورد استفاده قرار می گیرد، و دستورالعمل های مربوط به محصول را بخوانید، سلامتی خود را در استفاده از مواد تله گذاری جرم به خطر نیاندازید بنابراین سعی کنید از جاذب های جرم خانگی طبیعی استفاده کنید و ماسک را در زمان مصرف بپوشید تا مطمئن شوید که از استنشاق اب و شیمیایی استفاده کنید.بهترین سرامیک کاشی گیر

امروزه استفاده از Germji برای جداکردن کاشی با Vetex بسیار رایج است، اما شما باید روش استفاده از جرم گیر را قبل از اینکه آن را استفاده کنید یاد بگیرید.

از جرم خانگی که عاری از مواد شیمیایی است و به ریه آسیب نمی رساند، می توان برای تمیز کردن لکه و رسوب از سطح کاشیها و سرامیک مورد استفاده قرار داد.

می توان کمی از سرکه و جوش شیرین و پودر شستشو  لباس را با میزانی سفید کننده مخلوط کنید و  آن را بر روی سطوح و درز ریخته و پس از نیم ساعن آن را بشویید.

علاوه بر این، در زمان استفاده از جرم گیر ، اطمینان حاصل کنید که فن را روشن کردید و در سرویس بهداشتی را باز نگه دارید تا گاز از مواد خارج شود. استفاده از مواد صنعتی برای تجزیه به تدریج لکه روی کاشی را حذف می کند و به آن اسیب می رساند.

بهترین سرامیک کاشی گیر

جرم کاشی نانو سرامیک

از جمله انواع جاذب‌های جرمی موجود در بازار نانو جاذبهای سرامیک با ویتکس اروماتیک است که یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات بازار می‌باشد و از ترکیب چند ماده شوینده ساخته شده و تمامی خواص و ویژگیهای مجموعه ‌ی جرمی سینکهای نمک و ژل‌های اسیدی را دارد و همچنین خواص وایتکس، به‌عنوان کلکتور جرمی ضعیف برای سطوح را دارد.

جرم گیر نانو در سطوح متفاوت مانند سرامیک کاشی و پارکت بدون اسیب رساندن به سطوح مورد نظر استفاده می شوند، خواص این محصول را می توان بی بو و بی رنگ، و سطوح هیچ بخار سمی تولید نمی کنند، می توان آن را با کمی از اب ترکیب کرد و خواص خود را از دست نمی دهد.

به علاوه استفاده از این محصول در کاشی و سرامیک منجر به خوردگی یا تغییر رنگ نمی‌ شود و در تماس دست باعث آسیب یا التهاب نمی‌شود و بهتر است در حضور جرم و آلودگی بر روی سطح از دستکش بکار برده شود.

روشن کننده کاشی سرامیک

یکی از مکان های خانه که تمیز کردن ان از الودگی بسیار مهم است کاشی سرامیک و سنگ دولومیت است که در طول زمان دارای رسوب و توده است و می تواند برای تمیز کردن آن از روشن کنننده کاشی و سرامیک استفاده شود.

یکی از نمونه‌های قوی برای تمیز کردن سطوح جوهر نمک است که از زمانهای قدیم به طور گسترده استفاده می‌ شده است و خواص آن، لکه‌ها را از کاش‌ها و سرامیکها حذف می‌کند، دارای سرعت تمیز کنندگی  بالا است و یک لایه‌برداری عالی دارد، بنابراین رسوب را از بین می‌برد.

اما این محصول دارای معایبی نیز هست، گاز سمی که از آن تولید می‌شود می‌تواند آسیب جدی وارد کند و باعث ایجاد مسمومیت شود، همچنین در استفاده گسترده از جوهر نمک، به بافت سرامیک و کاشی آسیب می‌رساند، آلودگی را به راحتی تمیز می‌کند و فاقد گاز سمی بوده و آسیب جدی به سرامیک و کاشی وارد نمی‌کند.

وایتکس می تواند به عنوان یک عامل روشن کننده استفاده شود و کمتر از جوهر نمک عاری است و به طور کلی باید هنگام استفاده از لکه و جرم از محصولات امن بیشتری استفاده شود زیرا آسیب ناشی از محصولات قوی به انسانها جبران ناپذیرمی باشد.

روشن کننده کاشی سرامیک

نحوه تمیز کردن کاشی ها

قسمتهایی خانه ای که  تمیز کردن بسیار مهم هستند، و پس از پرداختن به تمیز کردن آن ، شخص از دیدن کاشی و سرامیک تمیز لذت می ببرد.

نحوه تمیز کردن کاشی و سنگ سرامیک و سنگ مرمر ممکن است بسیاری از سوالات مردم باشد، اما باید بگوییم که تمیز کردن آن سخت نیست.

بنابراین راه های بسیاری برای تمیز کردن سطوح وجود دارد، روشهای بسیاری برای تمیز کردن آن به صورت منظم و یک بار در هفته است، پس باید آن را همانطور که گفتیم هفته ای یک بار تمیز کنیم تا جرم زیادی نگیرد و تمیز کردن را سخت نکند اما در اینجا این نکته فراموش نشود که سعی کنید از دستکش و ماسک استفاده کنید تا از خطر در امان باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.